

Excedryn bevat paracetamol. Neem niet meer in dan de aanbevolen dosis, want dit kan uw lever ernstige schade toebrengen. Acetylsalicylzuur kan bloedingen veroorzaken. U moet een arts verwittigen als u een ongewone bloeding heeft.
Aarzel niet om onze apothekers te contacteren met al uw vragen of bemerkingen.
Elke tablet Excedryn bevat drie werkzame bestanddelen: acetylsalicylzuur, paracetamol en cafeïne.
Excedryn wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperkingen) met of zonder aura.
Volwassenen:
Gebruik van Excedryn bij kinderen en adolescenten wordt niet aanbevolen.
De werkzame stoffen in dit middel zijn: acetylsalicylzuur, paracetamol, cafeïne. Elke filmomhulde tablet bevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 65 mg cafeïne.
De andere stoffen in dit middel zijn: Kern van de tablet: laag gesubstitueerd hydroxypropylcellulose, microkristallijne cellulose (E460), stearinezuur. Filmomhulling: hypromellose (E464), titaandioxide (E171), propyleenglycol, benzoëzuur (E210), carnaubawas (E903).
Wanneer mag u dit middel niet gebruiken? Als u
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Buiten het zicht en het bereik van kinderen bewaren. Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Indien er bijwerkingen optreden neem direct contact met uw huisarts.